poniedziałek, 22 czerwca 2015

Nowa dieta

Więc dzisiaj rozpoczynam dietę 500kcal, nie jest ona aż tak niska jak dieta ABC więc może pozbędę się całkowicie napadów?
Postanowiłam także ograniczyć jedzenie słodyczy, tylko raz w tygodniu i właśnie dzisiaj taki dzień wypadł. Nie wiem czy będę do tego zaliczać ciasta, bo jutro jest dzień ojca i zamierzam coś upiec, a to będzie dziwne jeśli nie zjem przynajmniej kawałka.
Na chrzcinach było super, zmieściłam się w ograniczeniu i bardzo łatwo było się kontrolować dzięki waszym komentarzom, dziękuję! <3


Bilans z wczoraj:
-jajecznica (3 łyżki) 98kcal
-1 kromka wasa 22kcal
-donut ok. 150kcal
-rosół z makaronem 32kcal
-4 kluski śląskie z sosem 119kcal
-cieniutki kawałek tortu 104kcal
- eklerek 126kcal
-cienki kawałek pieczeni ok. 25kcal
Razem: 676kcal/700


Bilans dzisiejszy:
-jogurt do picia light owoce leśne 105kcal
-3 małe gołąbki ok. 180kcal
-czekoladka z kremem ok. 50kcal
-3 toffifee 164kcal
Razem: 499kcal/500

Trzymajcie się <3



3 komentarze:

  1. Kiedyś byłam na ABC,ale uproszczonej.
    Bardzo dobrze Ci dziś poszło. Jestem mega dumna z Ciebie:*
    Trzymaj się myszko:***
    http://being-light-ana.blogspot.com/?m=1

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne bilanse. Gratuluje.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakie mega bilanse <3
    Trzymam kciuki Skarbie, żeby szło tak samo dobrze *.*

    OdpowiedzUsuń