Więc dzisiaj rozpoczynam dietę 500kcal, nie jest ona aż tak niska jak dieta ABC więc może pozbędę się całkowicie napadów?
Postanowiłam także ograniczyć jedzenie słodyczy, tylko raz w tygodniu i właśnie dzisiaj taki dzień wypadł. Nie wiem czy będę do tego zaliczać ciasta, bo jutro jest dzień ojca i zamierzam coś upiec, a to będzie dziwne jeśli nie zjem przynajmniej kawałka.
Na chrzcinach było super, zmieściłam się w ograniczeniu i bardzo łatwo było się kontrolować dzięki waszym komentarzom, dziękuję! <3
Bilans z wczoraj:
-jajecznica (3 łyżki) 98kcal
-1 kromka wasa 22kcal
-donut ok. 150kcal
-rosół z makaronem 32kcal
-4 kluski śląskie z sosem 119kcal
-cieniutki kawałek tortu 104kcal
- eklerek 126kcal
-cienki kawałek pieczeni ok. 25kcal
Razem: 676kcal/700
Bilans dzisiejszy:
-jogurt do picia light owoce leśne 105kcal
-3 małe gołąbki ok. 180kcal
-czekoladka z kremem ok. 50kcal
-3 toffifee 164kcal
Razem: 499kcal/500
Trzymajcie się <3

Kiedyś byłam na ABC,ale uproszczonej.
OdpowiedzUsuńBardzo dobrze Ci dziś poszło. Jestem mega dumna z Ciebie:*
Trzymaj się myszko:***
http://being-light-ana.blogspot.com/?m=1
Piękne bilanse. Gratuluje.
OdpowiedzUsuńJakie mega bilanse <3
OdpowiedzUsuńTrzymam kciuki Skarbie, żeby szło tak samo dobrze *.*