poniedziałek, 11 maja 2015

Początek

Na początku powinnam się przedstawić, ale moje imię chyba nie jest ważne?
Mam 14 lat (rocznikowo 15), pierwszy raz zaczełam się odchudzać w 1 gimnazjum, trudno powiedzieć kiedy to dokładnie było... chyba gdy zaczęłam przejmować się swoim wyglądem i mieć kompleksy. Ważyłam 50kg i starałam się tą wagę utrzymać, niestety zimą zaczęłam się objadać i waga pokazała ponad 52, a przy moim wzroście (mniej niż 160cm) każdy kilogram dokładnie widać. Potem pojechałam na obóz sportowy i troszkę schudłam, mimo to usłyszałam niemiły komentarz ze strony swojej koleżanki na temat mojego brzucha. Zaczęłam jeść znowu o połowę mniej, potem liczyć kalorie, czasami ćwiczyć lub stosować jedniodniowe głodówki. Waga troszkę się wachała, ale zaczęłam od tych nieszczęsnych 52kg, 
później było 50, 
21 IV waga pokazała 47,8
6 dni później 48,1
a dzisiaj rano 48,5
Dzisiaj postanowiłam zacząć trzydniową głodówkę, mam nadzieję że dam radę, póki co jest ciężko, ale idzie mi dobrze.
Właśnie jeszcze zapomniałam dodać, mój cel to 40kg do wakacji :)
Trzymajcie się <3


2 komentarze:

  1. hej, czy czasem wcześniej nie byłaś "Kara Thin" ? Jakoś tak mi się skojarzyło... Damy radę, do wakacji ponad miesiąc, to mnóstwo czasu żeby popracować na wyglądem brzucha i wagą. Damy radę. Trzymaj się kruszyno.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie, to jest mój pierwszy blog :)
      dziękuję za miłe słowa <3

      Usuń