sobota, 30 maja 2015

Przerwa

Przepraszam Was, ale muszę zrobić sobie przerwę, rodzice znaleźli jedzenie w koszu na śmieci, zaczeli się wypytywać, jakoś wybrnełam ale muszę ich troszkę uspokoić co oznacza rodzinne obiadki. Przerywam dietę, bo no i tak nie szła jakoś super, będę liczyć kalorie i próbować spalać wszystko. 
Za tydzień mam wycieczkę, proszę napiszcie jakieś rady jak nie jeść przy znajomych, bo tylko mi brakuje żeby oni zaczeli coś podejrzewać.
Byłam nieuważna i spierdoliłam, przepraszam.

Kocham was i spróbuję wrócić jak najszybciej.
Trzymajcie się <3

Edit: Właśnie chcieli mi wcisnąć obiad, po całym dniu objadania, wytargowałam tylko kanapki na kolację, szykuje się pełna przez nich kontrola, chyba zostały mi tylko ćwiczenia, po prostu zajebiście. 
A i wasze blogi zamierzam dalej czytać i komentować :)

4 komentarze:

  1. szkoda no ale cóż najpierw musisz troszkę odczekać jak znów rodzice nabiorą zaufania do ciebie , na wycieczce jedz bo na pewno dużo spalisz jak będziecie zwiedzać a musisz mieć na to siły
    powodzenia

    OdpowiedzUsuń
  2. Postaraj się po prostu cieszyć wycieczką, dużo ruszać i ograniczyć troche slodycze. Przeciez nie musisz się opychać chipsami tak jak inni. :)
    Powodzenia! :*

    OdpowiedzUsuń
  3. To wycieczka. Ciesz się nią, masz tam wypocząć i dobrze się bawić. Tak jak napisała Miranda ogranicz słodycze, a na pewno nie będziesz tam leżeć i nic nie robić. :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Ehh...moi rodzice też widzą że cos jest nie tak :(

    OdpowiedzUsuń